Příprava na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia pro žáky 9. tříd

Hledáte spolehlivou přípravku, se kterou maximalizujete svůj úspěch u přijímacích zkoušek? Příprava na přijímací zkoušky s To dáš! je ta správná volba! V loňském roce 96 % našich deváťáků uspělo u Cermat přijímacích zkoušek*. Celkem máme přes 23 000 spokojených absolventů**.

Máme dlouholetou praxi a víme, že nepřipravení žáci bohužel často v Cermat testech na přijímacích zkoušky dělají zbytečné chyby, a to zejména z těchto čtyř důvodů:

  1. Neumí zvolit nejefektivnější řešení úloh
  2. Nesprávně pochopí zadání a nedodrží ho
  3. Nezvládnou práci s časovým limitem 
  4. Nejsou v klidu a přemůže je nervozita
příprava na přijímací zkoušky

Na každou zkoušku se dá připravit. Příprava na přijímací zkoušky s To dáš! Přijímačkami nanečisto vybaví deváťáky čtyřmi klíčovými dovednostmi nutnými pro úspěch u přijímacích zkoušek:

příprava na přijímací zkoušky
  1. Vytvoří si vlastní strategii řešení testu
  2. Vědí, jak se testy na přijímací zkoušky bodují, a jak dosáhnout maxima bodů
  3. Znají testy a typové úlohy, umí pracovat s časovým limitem
  4. Ví, jak přijímačky na SŠ vypadají, a jsou méně nervózní

Investujte cenný čas a energii do kvalitní přípravy!

To dáš! Přijímačky nanečisto pro vás mají každý víkend nový originální test podle formátu Cermat. To znamená pokaždé novou kombinaci typových úloh a vysvětlení správného řešení. Pokud se budete s To Dáš! připravovat na přijímací zkoušky pravidelně, projdete všechny typové úlohy a nic vás u ostrých přijímaček nezaskočí. Učíme deváťaky, jak si vytvořit vlastní unikátní testovou strategii, pomůžeme zvládnout stres a nervozitu, rozpoznat chytáky, pracovat se záznamovým archem a další užitečné dovednosti k maximalizaci bodového zisku u přijímaček. Po celou dobu přípravy nabízíme podporu pro rodiče i deváťáky (pořádáme webináře s možností se na cokoliv doptat, probíráme témata jako: výběr střední školy, podání přihlášky, atd.). Vedeme si statistiky našich absolventů: 96 % našich deváťáků loni uspělo u přijímaček*. Příprava na přijímací zkoušky s To dáš! je pro vás bez rizika, nabízíme totiž záruku 100% spokojenosti. 

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.–⁠20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice. **Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.

Recenze Přijímaček nanečisto Koupit Přijímačky nanečisto

Maximalizujte svou šanci na úspěch u přijímaček s naší cílenou přípravou na jednotné testy od Cermatu. Nejprve si zjistěte, co vámi vybrané školy požadují a jaké jsou výsledky minulých uchazečů. Pak si zkuste napsat Cermat testy nanečisto bez přípravy (třeba distančně u nás na To dáš! Přijímačkách nanečisto) a zjistěte, jak si stojíte a kam se v bodovém zisku potřebujete posunout.

Naše příprava na přijímací zkoušky formou přesné simulace ostré zkoušky je komplexní: zvládnete Cermat testy a dostanete se na svou vysněnou střední školu. Díky účasti na našich přijímačkových dnech nanečisto budete přesně vědět, co vás u přijímaček na SŠ čeká!

96 % našich deváťáků loni uspělo u přijímaček.*

😊  Naučíte se pracovat se stresem, časem a zapisovat správně odpovědi do záznamového archu.

👩‍🏫  Čeká vás přesná simulace přijímacích zkoušek Cermat.

příprava na přijímací zkoušky

😌 Jelikož víme, co nabízíme, a naší přípravě na přijímací zkoušky věříme, poskytneme vám záruku 100% spokojenosti.

👪 I rodiče jsou u nás na správném místě: provedeme je veškerou administrativou kolem přijímaček.

❗ Zjistěte, jak Cermat testy vypadají, vyvarujte se nervozity a zbytečných chyb.

Recenze Přijímaček nanečisto Koupit Přijímačky nanečisto

Příprava na přijímací zkoušky – další informace

To dáš! Přijímačky nanečisto – průběh a varianty

U nás máte na výběr z několika variant přípravy. Kromě prezenční formy se základním rozborem řešení (testy a výuka ve škole s učitelem) nabízíme také možnost prezenční formy s podrobným rozborem řešení (testy ve škole + on‑line videorozbory, ke kterým se můžete kdykoli během školního roku vrátit) nebo online distanční formu přípravy s podrobným rozborem řešení (z pohodní domova online se živým průvodcem + videorozbory).

Předplatné To dáš! Přijímaček nanečisto – jak to u nás funguje?

Naše zvýhodněná předplatná fungují jako předplacený kredit na určitý počet účastí. V rámci předplatného si sami volíte termíny účasti i jejich formu (prezenční či distanční). Každá z forem přípravy poskytuje deváťákovi jinou konkurenční výhodu, a proto doporučujeme formy libovolně kombinovat.

Nabízíme zvýhodněné balíčky
s více termíny (nebo i jen jednu účast). Naše zkušenost je taková, že po 5 účastech se
začnou výsledky žáka výrazně zlepšovat.

1 účast

750 Kč

750 Kč za 1 účast

5 účastí

3 700 Kč

740 Kč za 1 účast

10 účastí

7 200 Kč

základ

15 účastí

10 690 Kč

beru to vážně

Neomezeně

14 900 Kč

sezóna 2023/2024

Kromě 100% záruky spokojenosti
máte i plnou flexibilitu.

Koupit Přijímačky nanečisto

Po zakoupení předplatného můžete libovolně měnit termíny i formu přípravy. Zpočátku doporučujeme přesnou simulaci přijímaček – prezenční Přijímačky nanečisto u nás ve škole na Praze 4, kde si vyzkoušíte si atmosféru zkoušky přímo ve třídě. Dále pak můžete využít kombinovanou nebo distanční formu přípravy.

Aktuální nabídka předplatných je dispozici na www.todas.cz

Pro co nejlepší přípravu a pochopení Cermat testů doporučujeme absolvovat alespoň pět zkouškových dní (5 účastí). Hlásíte se na střední školy, kde je velká konkurence (například gymnázia nebo IT a technické obory průmyslovek)? Pak přijďte minimálně desetkrát (10 účastí). Vždy ale záleží na každém deváťákovi a konkurenci na vybraných školách v daný rok. Abyste měli co nejvíce informací, máme pro vás unikátní databázi středních škol.

S výběrem střední školy vám rádi pomůžeme. Rozhodovat se můžete mimo jiné na základě dat z naší databáze bodových hranic pro přijetí na vybrané SŠ z minulých let (počet bodů posledního přijatého uchazeče). Stačí zavolat na +420 252 252 719 nebo napsat na ahoj@to‑das.cz.

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.–20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.**Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.Zpracovávám objednávku